Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej na Litwie

4 marca 2023 | Międzynarodowe projekty współpracy

W związku z realizację międzynarodowego projektu współpracy pn. „Partnerstwo na rzecz promocji tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” realizowanego w partnerstwie z LGD „Radviliškio lyderis” z Litwy oraz LGD „Zaścianek Mazowsza” z Troszyna informujemy, że w dniach 14-16 marca 2023 r. organizujemy wyjazd studyjny na Litwę.

Wizyta studyjna ma na celu m.in. poznanie i promocję dobrych praktyk wdrażanych na obszarze LGD „Radviliškio lyderis”, wymianę doświadczeń i wiedzy w obszarze przedsiębiorczości prowadzonej przez organizacje pozarządowe oraz lokalne wspólnoty.

Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny. LGD „ZIELONE SIOŁO” pokrywa koszty transportu i ubezpieczenia uczestników. Partnerzy z Litwy zapewniają noclegi, wyżywienie oraz realizację programu wizyty.

Przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych udziałem w wizycie prosimy o kontakt z Biurem LGD „ZIELONE SIOŁO” w Ostrowi Mazowieckiej, ul. L. Mieczkowskiego 4 do dnia 10 marca 2023 r. do godz. 14.00, tel. 602 778 363, tel. 660 545 913.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Podobne artykuły w kategorii Międzynarodowe projekty współpracy
Skip to content