Międzynarodowa konferencja „10 lat razem” w Jonavie na Litwie

24 sierpnia 2015 | Międzynarodowe projekty współpracy, Projekty

Na zaproszenie Pana Juozas Jokimas Prezesa Stowarzyszenia Jonavos rajono savivaldybės vietos veiklos grupė w dniach 20-22 sierpnia 2015 r. w Jonavie na Litwie uczestniczyliśmy w Międzynarodowej konferencji „10 lat razem”.

Konferencja miała na celu ocenę realizacji zadań wynikających z wdrożonego programu LEADER na obszarze działania LGD rejonu Jonavy. Podczas spotkania podsumowano budżet na poszczególne działania, poruszono kwestie związane z funkcjonowaniem lokalnych grup działania na Litwie oraz realizacją projektów w nowym okresie programowania na lata 2014-2020.  O swoich projektach mieli okazję opowiedzieć również sami beneficjenci, którzy uzyskali dofinansowanie za pośrednictwem LGD z Jonavy.

Konferencję uświetnił występ zespołu wokalno-instrumentalnego „Varpena”. Barwne stroje, wspaniałe głosy i ludowa muzyka litewska zachwyciły wszystkich gości.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań osobom zaangażowanym w realizację lokalnej strategii rozwoju Jonavskiej LGD. Słowa podziękowania odebrali nie tylko członkowie Zarządu i pracownicy Stowarzyszenia, ale również beneficjenci, którzy zrealizowali projekty za pośrednictwem LGD. W imieniu Zarządu LGD „ZIELONE SIOŁO” serdeczne życzenia i wyrazy uznania złożył także Wiceprezes Pan Grzegorz Nadratowski, wręczając Panu Juozas Jokimas pamiątkowy list gratulacyjny.

Podobne artykuły w kategorii Międzynarodowe projekty współpracy | Projekty
Skip to content