Kontynuujemy organizację  spotkań z przedstawicielami Ostrowskiego Szpitala

18 marca 2022 | Aktualności

W dniu 16 marca br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie i ciastku rozmowy o zdrowiu”. Tym razem odwiedziliśmy Seniorów z gminy Andrzejewo. Spotkanie w Klubie Seniora to kontynuacja współpracy zawiązanej w ubiegłym roku pomiędzy LGD „ZIELONE SIOŁO”, a Ostrowskim Szpitalem w zakresie promocji zdrowia oraz zdrowego stylu życia.

Dyrektor Szpitala p. Artur Wnuk wraz z p. Małgorzatą Podbielską Położną Oddziałową Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i p. Dianą Kołodziejczyk Zastępcą Kierownika Dziełu Rehabilitacji Leczniczej przedstawili Seniorom stale rozwijającą się ofertę usług leczniczych naszego Szpitala, który posiada najwyższej klasy aparaturę medyczną, sprzęt specjalistyczny, a przede wszystkim profesjonalny i oddany personel. SPZZOZ w Ostrowi Maz. jest już znaną w kraju placówką wykonującą zaawansowane, specjalistyczne zabiegi ortopedyczne oraz neurochirurgiczne.

Na spotkaniu Seniorzy gminy Andrzejewo wraz z p. Wójt Beatą Ponichterą przedstawili swoje oczekiwania i opinie w stosunku do usług Ostrowskiego Szpitala. Na sali w gminnej bibliotece nie brakowało zadowolonych z usług naszego szpitala pacjentów.

Dziękujemy p. Teresie Litwie za pomoc w organizacji spotkania oraz słodki poczęstunek.

Podobne artykuły w kategorii Aktualności
Skip to content