Zapraszamy na spotkanie z właścicielem firmy „Dary Natury” i Gospodarstwa „Ziołowy Zakątek”

5 maja 2018 | Aktywizacja i Integracja

Wszystkich zainteresowanych uprawą ziół we własnym gospodarstwie serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne z Panem dr Mirosławem Angielczykiem właścicielem firmy „Dary Natury” i Gospodarstwa „Ziołowy Zakątek” w Korycinach. Położony w sercu Podlasia „Ziołowy Zakątek” znajduje się w jednym z najczystszych miejsc w Polsce. W Gospodarstwie kultywowane są stare tradycje i obrzędy zielarskie, które są źródłem do nowoczesnego wykorzystanie ziół w kuchni i medycynie. Chlubą Gospodarstwa jest Podlaski Ogród Ziołowy, który otrzymał status Ogrodu Botanicznego. Nieodłącznym elementem działalności gospodarstwa jest firma „Dary Natury”, która od 28 lat zajmuje się uprawą ziół, ich zbiorem, suszeniem, przetwarzaniem i konfekcjonowaniem. Swoje produkty (mieszanki i herbatki, kawy, przyprawy, oleje, soki, kosmetyki) eksportuje m.in. do większości krajów Europy Zachodniej, Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Podczas spotkania Pan dr Mirosław Angielczyk przedstawi możliwości uprawy ziół i przypraw we własnych gospodarstwach oraz omówi warunki sprzedaży do skupu ziół „Dary Natury”. Ponadto przybliży uczestnikom historię powstania Gospodarstwa „Ziołowy Zakątek” oraz firmy „Dary Natury”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 maja br. (czwartek) o godz. 14.00 w Pensjonacie „Nadrzecze” w Broku przy ul. Brzostowej 5.

Adriana Rukat

Prezes Zarządu

Podobne artykuły w kategorii Aktywizacja i Integracja
Skip to content