Zapraszamy do udziału w spotkaniu organizacji pozarządowych w Lipiance w dniach 9 – 10 października br.

17 września 2021 | Aktualności

Spotkanie to dwudniowe wydarzenie obejmujące edukację , wymianę doświadczeń, wzajemne wsparcie i integrację sektora społecznego północno-wschodniego Mazowsza. W programie wydarzenia pojawią się tematy związane z prowadzeniem i udziałem w konsultacjach społecznych, funkcjonowaniem rad pożytku publicznego, przyszłym okresem programowania. Drugi dzień spotkania dotyczyć będzie metody KLANZY tj. metod integracyjnych w pracy z grupą, w tym rozwijania umiejętności organizacji sytuacji początkowych w grupie, prowadzenia dyskusji, prowadzenia zabaw integracyjnych, ruchowych, muzycznych, organizowania imprez dla dużej grupy, zabaw z chustą, pozyskiwania informacji zwrotnej.

Miejsce spotkania: Ośrodek Edukacji Regionalnej w Lipiance, Lipianka , 07-440 Goworowo.

REKRUTACJA:

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy najpóźniej do dnia 26 września 2021 roku. O zakwalifikowaniu się do udziału w spotkaniu decyduje poprawnie wypełniony i przesłany formularz zgłoszeniowy, następnie kolejność zgłoszeń. Przy czym z jednej organizacji będą kwalifikowane maksymalnie dwie osoby, a każda kolejna osoba z danej organizacji będzie wpisywana na listę rezerwową i dopiero w przypadku wolnych miejsc będzie kwalifikowana do udziału w wydarzeniu. Biuro projektu, po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem telefonicznie i poinformuje o wyniku rekrutacji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz zgłoszeniowy – https://docs.google.com/…/1FAIpQLScZOWw_-n_U…/viewform

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator gwarantuje profesjonalnych trenerów, wyżywienie oraz nocleg . Dojazd na miejsce szkolenia w zakresie uczestników.

Podobne artykuły w kategorii Aktualności
Skip to content