Zapraszamy do udziału w Konferencji i wizycie studyjnej na Litwie

8 listopada 2022 | Międzynarodowe projekty współpracy, Projekty

W związku z realizację międzynarodowego projektu współpracy pn. „Partnerstwo na rzecz promocji tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym” realizowanego w partnerstwie z LGD „Radviliškio lyderis” z Litwy oraz LGD „Zaścianek Mazowsza” z Troszyna informujemy, że w dniach 16-20 listopada 2022 r. organizujemy wyjazd na Litwę. Program wizyty przewiduje Konferencję otwierającą projekt po stronie partnera litewskiego oraz wizytę u lokalnych przedsiębiorców z obszaru LGD „Radviliškio lyderis”. Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, rolników, właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz rzemieślników.

Udział w Konferencji i wizycie studyjnej jest bezpłatny. LGD „ZIELONE SIOŁO” pokrywa koszty transportu i ubezpieczenia uczestników. Partnerzy z Litwy zapewniają noclegi, wyżywienie oraz realizację programu wizyty.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o złożenie formularza zgłoszeniowego kandydata do Biura LGD „ZIELONE SIOŁO” w Ostrowi Mazowieckiej, ul. L. Mieczkowskiego 4 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: lgd@zielonesiolo.pl.

Podobne artykuły w kategorii Międzynarodowe projekty współpracy | Projekty
Skip to content