Uczestniczyliśmy w świątecznym spotkaniu zorganizowanym przez KGW Kiełczew.

13 grudnia 2021 | Aktualności

W sobotni wieczór 11 grudnia, na zaproszenie Zarządu KGW Kiełczew wzięliśmy udział w świątecznym wydarzeniu. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa i podzielenie się opłatkiem, którą poprowadził ks. kanonik Józef Poskrobko – Proboszcz parafii w Prostymi.

Zanim goście świątecznego spotkania zasiedli do stołu, jury „Konkursu na najsmaczniejszą wigilijną przystawkę” dokonało oceny zgłoszonych potraw. Adriana Rukat – prezes stowarzyszenia LGD Zielone Sioło wraz z księdzem proboszczem oraz Ewą Siwek Dyrektorem GOKiS w Małkini mieli okazję posmakować i dokonać wyboru najsmaczniejszych przystawek.

Wigilijny stół prezentował się niezwykle bogato i atrakcyjnie. Członkinie KGW Kiełczew zgłosiły aż 19 potraw rybnych i warzywnych. Wybór był niezwykle trudny. Ostatecznie przyznano trzy pierwsze miejsca oraz dwa wyróżnienia. Laureaci z rąk Mikołaja – najprawdziwszego z prawdziwych – otrzymali nagrody, a każdy z uczestników spotkania upominek.

Bardzo dziękujemy KGW Kiełczew za zaproszenie, dotychczasową, kilkuletnią i owocną współpracę z LGD „ZIELONE SIOŁO” z nadzieją i planami na kolejne przedsięwzięcia.

Podobne artykuły w kategorii Aktualności
Skip to content