W dniu 8 maja br. LGD „ZIELONE SIOŁO” zorganizowało szkolenie dla pracowników Biura oraz członków Rady LGD w zakresie obsługi projektów konkursowych i grantowych w ramach PS WPR 2023-2027, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Broku.
Spotkanie poprowadził ekspert zewnętrzny firmy OMIKRON Damian Markowicz.
Podczas szkolenia poznaliśmy sposób oceny wniosków, wypełniania oświadczeń, kart weryfikacji formalnej i merytorycznej, komunikacji z wnioskodawcami oraz generowania dokumentów.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów członkowskich LGD reprezentujący sektor publiczny oraz przedstawiciele sektora społecznego i gospodarczego. Członkom Rady LGD życzymy powodzenia przy ocenie projektów!
Serdeczne podziękowania kierujemy do Burmistrza Gminy Brok p. Sebastianowi Oczkowskiemu za możliwość skorzystania z pomieszczeń Biblioteki oraz Dyrektor Biblioteki p. Ewie Młynarczuk za pomoc organizacyjną.
Szkolenie odbyło się w ramach Planu szkoleń dla członków Rady i pracowników biura LGD „ZIELONE SIOŁO” na lata 2024-2029.