Święto NGO

27 lutego 2021 | Aktualności

27. lutego obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. To świetna okazja aby podziękować wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom, fundacjom, klubom na obszarze działania LGD „ZIELONE SIOŁO” za działalność społeczną i za współpracę z naszym Stowarzyszeniem.
Dzięki zaangażowaniu Waszych członków, dzieci, młodzież, a także dorośli mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w różnych dziedzinach. Wspólnie w ciągu ostatnich kilkunastu lat zrealizowaliśmy z Waszym udziałem wiele ciekawych przedsięwzięć dla mieszkańców naszego obszaru 
W imieniu Zarządu LGD „ZIELONE SIOŁO” życzymy Wam Kochani nieustającej energii i chęci do działania. Niech dzięki Waszej kreatywności i wiedzy zrealizuje się wiele dobrych pomysłów i cennych inicjatyw dla dobra lokalnej społeczności.

Aktualności

Najnowszy
Podobne artykuły w kategorii Aktualności
Warsztat refleksyjny na temat realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju

Warsztat refleksyjny na temat realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju

W dniu 11 marca br. w formie on-line odbył się warsztat refleksyjno-analityczny na temat realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 oraz działań przeprowadzonych przez LGD „ZIELONE SIOŁO” w 2020 roku z uwzględnieniem okresu wdrażania od 2017 r. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu i Rady, pracownicy Biura LGD, Wójtowie, organizacje pozarządowe oraz mieszkańcy obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO .

czytaj dalej
Skip to content