Ostatni zjazd w Szkole Lokalnych Liderów i Animatorów

12 listopada 2020 | Aktualności

W dniach 6-7 listopada br. odbył się trzeci zjazd w Szkole Lokalnych Liderów i Animatorów. Tym razem Ośrodek w Lipiance przeniósł się na internetowe łącza. Mimo to było jak zawsze pracowicie i efektywnie. Szkolenie prowadził Łukasz Wachowski animator z Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ostrołęce, który w trakcie spotkania wskazał uczestnikom różnicę między projektem, a wnioskiem, przedstawił sposoby planowania zadań i działań, wyjaśnił jak powinien wyglądać dobrze skonstruowany budżet projektu, jakie są rodzaje kosztów oraz źródła finansowania działań społecznych.

Mamy nadzieję, że w tym gronie będziemy nadal pracować na rzecz lokalnych społeczności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny udział w warsztatach. Dziękujemy Łukaszowi Wachowskiemu za fachową wiedzę oraz Ani Tyszce za dobrą organizację i czuwanie nad całością. Przed nami jeszcze seminarium, które podsumuje dotychczasową pracę w projekcie.

Podobne artykuły w kategorii Aktualności
Zakończyliśmy cykl warsztatów „Kochajmy Pszczoły”

Zakończyliśmy cykl warsztatów „Kochajmy Pszczoły”

W dniu 29 października br. odbyły się ostatnie warsztaty edukacyjne pn. „Kochajmy Pszczoły” zorganizowane w ramach zadania publicznego Województwa Mazowieckiego. Spotkaliśmy się z przedszkolakami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Małkini Górnej. Prowadzący warsztaty Mistrz pszczelarstwa – Marek Dudek w ciekawy sposób wprowadził dzieci w funkcjonowanie „pszczelego przedsiębiorstwa”. Karmicielki, sprzątaczki, strażnicy, to tylko niektóre pszczele zawody, dzięki którym w ulu panuje ład i porządek. Najsmaczniejszą częścią zajęć była możliwość posmakowania miodów.

czytaj dalej
Skip to content