LGD „ZIELONE SIOŁO” na festynie Dni Kukurydzy w Andrzejewie

26 sierpnia 2022 | Aktywizacja i Integracja

W niedzielę 21 sierpnia br. w Andrzejewie odbył się Festyn „XXI Dni Kukurydzy”. Przy pięknej, słonecznej pogodzie po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu dla mieszkańców gminy Andrzejewo i miejscowości powiatów sąsiadujących. Na stoisku promocyjnym naszej LGD najmłodsi uczestnicy imprezy mogli ciekawie spędzić czas. Zorganizowany przez nas konkurs plastyczny dla dzieci 5-10 lat służył promocji LGD „ZIELONE SIOŁO” i jego znaku rozpoznawczego. Dzieci na papierowych torbach promocyjnych rysowały logo naszego Stowarzyszenia, które później wykorzystamy przy działaniach służących aktywizacji i integracji.
Spośród 22 uczestników, którzy przystąpili do konkursu nagrody przyznano:
• w kategorii wiekowej 5-7 lat: I m-ce Jan Chmielewski z miejscowości Leśniewo, II m-ce Mikołaj Gumkowski z Andrzejewa, III zajęła Marysia Gwardiak ze Starej Ruskołęki,
• w kategorii wiekowej 8-10 lat: I m-ce Michał Krawczykowski z Kalinowa, II m-ce Kornelia Doncer ze Starej Ruskołeki, III m-ce Magdalena Krzyżańska z miejscowości Zaręby Warchoły.
Mali laureaci otrzymali praktyczne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które wręczyła Prezes Zarządu Adriana Rukat wraz z Wójtem Gminy Andrzejewo Beatą Ponichterą. Wszystkim dzieciom gratulujemy.

Podobne artykuły w kategorii Aktywizacja i Integracja
Skip to content