Dyplom za promocję i rozwój turystyki na Mazowszu dla Danuty Jabłonka-Grabowskiej

1 października 2019 | Aktywizacja i Integracja

Dyplom dla Danuty Jabłonka-Grabowskiej

W dniu 25 września br. w Centrum Kultury w Izabelinie, podczas XIII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego pn. „Miejsce Szczęśliwe”, zostały wręczone certyfikaty za „Najlepszy Produkt Turystyczny” i dyplomy uznania za działania na rzecz rozwoju i promocji turystyki Województwa Mazowieckiego.

Organizowany po raz siedemnasty przez Polską Organizację Turystyczną Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów miejsc, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych służących rozwojowi konkurencyjnych produktów Mazowsza.

Miło nam poinformować, ze wśród osób wyróżnionych za działania na rzecz rozwoju i promocji turystyki Województwa Mazowieckiego znalazła się zgłoszona w sierpniu br. przez LGD „ZIELONE SIOŁO” członkini naszego Stowarzyszenia Pani Danuta Jabłonka-Grabowska, która wspólnie z mężem prowadzi Gospodarstwo Agroturystyczne DAJANA w Broku. W swoim gospodarstwie przyjmuje gości z całej Polski i z zagranicy. Organizuje im wycieczki piesze i rowerowe, kuligi, biesiadowanie przy ognisku, oprowadza po najciekawszych zakątkach okolicy, przybliża tradycję, kulturę i historię miasta Brok i okolic, tworząc tym samym atrakcyjną wizytówkę nie tylko swojego gospodarstwa i Gminy Brok, ale i całego powiatu ostrowskiego oraz województwa mazowieckiego.

Podobne artykuły w kategorii Aktywizacja i Integracja
Skip to content