„Chrońmy Pszczoły” – warsztaty z wychowankami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zuzeli

25 listopada 2022 | Aktywizacja i Integracja

W dniu 22 listopada br. odbyły się kolejne warsztaty edukacyjno-plastyczne dla dzieci i młodzieży z cyklu „Chrońmy Pszczoły”. Tym razem gościliśmy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli.Zajęcia prowadzili Małgorzata i Grzegorz Kruk z Pracowni deMargot w Józefowie. Podczas warsztatów uczestnicy zdobili bawełniane torby EKO z narysowanym konturem pszczół. Przy pomocy specjalnych kredek z tuszem na mokro, kolorowali i upiększali tkaninę. W czasie zajęć dzieci smakowały miodu oraz pyłku pszczelego.

To były niezwykle kreatywne zajęcia, a ich efektem są piękne torby, w których pomieści się wiele skarbów uczestników. Na zakończenie spotkania Prezes Zarządu Adriana Rukat wraz z prowadzącym zajęcia Grzegorzem Krukiem wręczyli pamiątkowe dyplomy oraz drobne podarunki.

Warsztaty zrealizowano w ramach zadania publicznego Województwa Mazowieckiego w obszarze „Ekologia i ochrona zwierząt oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego”.

„Zadanie publiczne pn. Warsztaty edukacyjno-plastyczne „Chrońmy pszczoły” dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego”

Mazowsze serce Polski
Mazowsze dla organizacji pozarządowych
Podobne artykuły w kategorii Aktywizacja i Integracja
Skip to content